Jesteś tutaj:
USTM > Aktualności > Uwaga Konkurs!

Uwaga Konkurs!

Wspólnie z redakcją czasopisma "Murator" - najbardziej popularnym w Polsce tytułem budowlanym, zapraszamy do udziału w KONKURSIE, w którym do wygrania jest zmiękczacz wody PRIMO w atrakcyjnym zestawie. W najnowszym, październikowym wydaniu miesięcznika na str. 20 znajdziecie pełny opis nagrody oraz zasady udziału w konkursie.

Jak zagrać?
Uzasadnij, dlaczego chciałbyś wygrać zmiękczacz wody Primo firmy UST-M. Wejdź na stronę konkursu http://bit.ly/2hhHfXr lub http://bit.ly/2famnRk i odpowiedz na pytanie. Możesz też wysłać odpowiedź pocztą wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres: Redakcja miesięcznika "Murator", ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa z dopiskiem "Wygraj zmiękczacz wody Primo". Szczegóły oraz regulamin na stronach konkursowych.
Na zgłoszenia czekamy do 19.10.2017r. 

Opis nagrody
Zmiękczacz kompaktowy Primo o pojemności złoża 25 l, worek soli (25 kg), wąż do popłuczyn, test kropelkowy na twardość wody, filtr narurowy 10" (do zabezpieczenia zmiękczacza przed zanieczyszczeniami z instalacji wodnej) wraz z akcesoriami oraz wskaźnik wymiany wkładu. Łączna wartość nagrody to 2212 zł.
 
Nowoczesny zmiękczacz do wody Primo firmy UST-M zapewni miękką, czystą i zdrową wodę w całej instalacji w domu.

Zobacz film prezentujący zmiękczacz i przekonaj się, dlaczego musisz go mieć !
Copyright © USTM
Projekt i realizacja: www.web-director.pl
euro fundusze