Jesteś tutaj:
USTM > Aktualności > UST-M z nagrodą INNOWACJE 2018

UST-M z nagrodą INNOWACJE 2018


21 marca br., podczas Gali „Inspiratorzy Biznesu”, która odbyła się w warszawskim Pałacu Sobańskich, ogłoszono laureatów prestiżowej nagrody za innowacyjność, wśród których znalazła się firma UST-M.
 
Celem konkursu jest wyłonienie ciekawych rozwiązań innowacyjnych w różnych branżach i dziedzinach gospodarki, a także zwrócenie uwagi na reagowanie podmiotów gospodarczych na zmieniające się potrzeby rynku.
 
Jury konkursowe nagrodziło firmę za najnowocześniejszy na rynku wkład mineralizujący wodę pitną, przeznaczony do popularnych systemów filtracyjnych RO (odwrócona osmoza), który w kontrolowany sposób, wzbogaca wodę w pożądane substancje. Za kilka miesięcy będzie wdrożony do produkcji. Projekt wspófinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Innowacje są podstawą naszej filozofii biznesowej i filozofii produktów. Szybki rozwój firmy UST-M to zasługa wdrażania nowych pomysłów, a nie tylko kopiowania gotowych wzorców. Inwestycje w innowacje oraz solidne portfolio są siłą napędową rozwoju działalności, szczególnie w zakresie filtrów do wody. Pozwalają utrzymać przewagę rynkową i konkurować z największymi na świecie - mówi Urszula Czechowicz-Górna, Prezes Zarządu UST-M sp. z o.o. Cieszymy się, że nasze produkty kreują przyszłość, ale jeszcze bardziej, że nagrodzony L-PRO niedługo każdy może mieć w swoim domu. To w pełni funkcjonalny i gotowy produkt, który nie wymaga skomplikowanego montażu czy obsługi, a daje możliwość korzystania z najlepszych na świecie rozwiązań w uzdatnianiu wody pitnej. W naszym przypadku bowiem innowacja to inwestycja w zdrowie i jakość życia.

Tytuł i statuetkę „INSPIRATORZY BIZNESU 2018 INNOWACJE”, oprócz firmy UST-M zdobyły m.in. projekty firm Hitachi, Pekao S.A. czy Bayer. Podczas gali wręczenia nagród odbyła się także debata pt. „Biznes i nauka - efekt synergii w drodze do innowacji”. Organizatorem konkursu jest Agencja Informacyjna Newseria.
 
 
Copyright © USTM
Projekt i realizacja: www.web-director.pl
euro fundusze