Jesteś tutaj:
USTM > Aktualności > Targi Dubaj 2016

Targi Dubaj 2016

W dubajskim World Trade Center pod koniec listopada odbyły się międzynarodowe targi konstrukcyjne i budowlane The Big 5, w których z sukcesem udział wzięła firma UST-M.

 

Międzynarodowe targi The Big 5 to zdecydowanie największe wydarzenie branży budowlanej na Bliskim Wschodzie. Targi, które odbyły się w dniach 21 - 24 listopada, od ponad 30 lat cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony odwiedzających jak i wystawców, których w tym roku prezentowało się niemal 3 000.

W bieżącej edycji targów udział wzięło 6 polskich firm, w tym UST-M, znany producent z Tomaszowa Mazowieckiego oferujący innowacyjne rozwiązania z zakresu uzdatniania i filtrowania wody oraz systemu centralnego odkurzania. Wśród bogatej gamy standardowych produktów firmy, pojawiły się również nowości m.in. najnowocześniejszy na rynku światowym antybakteryjny wkład PS – PROTECT. Jest on w pełni bezpieczny nawet dla małych dzieci. Zaprezentowany został również wkład liniowy L-FRI dedykowany do lodówek wyposażonych w filtr zewnętrzny. Co ważne, jest kompatybilny z 400 modelami najbardziej znanych i popularnych marek. Odwiedzający mogli również zapoznać się z innymi nowościami, m.in.: korpusem filtra EMI-PROTECT, EMI UV-RES czy wkładem liniowym L-YOUNG. – Rozwiązania, jakie proponujemy naszym Klientom z Polski, Europy czy też Azji, cieszyły się na targach ogromnym zainteresowaniem. A to wszystko dzięki zaawansowanym, nowoczesnym technologiom, które nasza firma wykorzystuje w procesie wytwarzania produktów. Będąc liderem w tym zakresie, nieustannie inwestujemy w badania i rozwój oraz najwyższą jakość. Takie podejście przekłada się m.in. na dynamiczną w ostatnich latach ekspansję eksportową, która potwierdza światowy poziom naszych rozwiązań. – mówi Emilia Kubicka - Szalewicz, Dyrektor Handlu Zagranicznego firmy UST-M.

Copyright © USTM
Projekt i realizacja: www.web-director.pl
euro fundusze