Jesteś tutaj:
USTM > Aktualności
Prelegenci panelu eksperckiego pt. Eksport - jako element rozwoju przedsiębiorstwa
O tym jak odnieść sukces za granicą, o ryzkach, szansach i specyfice sprzedaży eksportowej, podczas Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2017, mówiła Urszula Czechowicz-Górna, Prezes Zarządu firmy UST-M, będącej partnerem wydarzenia.
UST-M PARTNEREM EUROPEJSKIEGO FORUM GOSPODARCZEGO
Miło nam poinformować, że firma UST-M została Partnerem X Europejskiego Forum Gospodarczego, które odbędzie w dniach 16-17 października br. w Łodzi.
Zapraszamy na targi w Amsterdamie
Już po raz kolejny będziemy uczestniczyć w międzynarodowych targach Aquatech w Amsterdamie, które odbędą się w dniach od 31 października do 3 listopada br.
Uwaga Konkurs!
Wspólnie z redakcją czasopisma Murator - najbardziej popularnym w Polsce tytułem budowlanym, zapraszamy do udziału w KONKURSIE, w którym do wygrania jest zmiękczacz wody PRIMO w atrakcyjnym zestawie. W najnowszym, październikowym wydaniu miesięcznika na str. 20 znajdziecie pełny opis nagrody oraz zasady udziału w konkursie.
Inwentaryzacja 27.12.2017-7.01.2018
Uprzejmie informujemy, iż w związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną i planowaną w naszym magazynie roczną inwentaryzacją (27.12.2017-7.01.2018), sprzedaż prowadzić będziemy do dnia 22.12.2017r.
W środku - Natalia Staruch z Działu Handlu Zagranicznego UST-M wraz z przedstawicielkami firmy Masterskaya Vody.
W dniach od 30 maja do 2 czerwca br. nasza firma po raz kolejny ma okazję prezentować swoje wyroby na targach Aqua-Therm w Kijowie. Wśród 372 wystawców z 20 krajów, znajduje się również stoisko UST-M, stworzone wspólnie z naszym partnerem, firmą Masterskaya Vody. Zwiedzający mogą zapoznać się z całym przekrojem oferowanych przez nas nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań do uzdatniania wody.  
Stoisko UST-M na targach Grupy SBS
W dniach 25-26 kwietnia br. uczestniczyliśmy w szóstych Targach Grupy SBS, które odbyły się w Strykowie koło Łodzi.
Prezez Zarządu UST-M Urszula Czechowicz-Górna otwiera kartkę z życzeniami
W przedświąteczny czwartek ponownie odwiedziliśmy podopiecznych Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim.  
Ewa Śliwińska i Beata Siudzińska (UST-M) z Prezydentem Tomaszowa Mazowieckiego Panem Marcinem Witko
7 kwietnia br. przedstawiciele naszej firmy uczestniczyli w I Tomaszowskich Targach Pracy i Edukacji, wzmacniając pozycję UST-M jako atrakcyjnego pracodawcy na lokalnym rynku. Na stoisku zaprezentowaliśmy kilka możliwości rozpoczęcia kariery zawodowej, skierowanej zarówno do absolwentów szkół średnich i uczelni wyższych oraz osób aktywnie poszukujących pracy.


 
Targi ISH 2017 z udziałem UST-M
We Frankfurcie nad Menem w dniach 14-18 marca br. odbyły się międzynarodowe targi branży instalacji wodnych i wyposażenia łazienek ISH 2017, podczas których zaprezentowaliśmy nasze nowości, m.in. korpusy WFW EMI-PROTECT oraz wkłady piankowe PS PROTECT z nowatorską, antybakteryjną technologią.
Copyright © USTM
Projekt i realizacja: www.web-director.pl
euro fundusze