Jesteś tutaj:
USTM > Aktualności
od lewej: Urszula Czechowicz-Górna, Prezes Zarządu UST-M oraz Emilia Kubicka-Szalewicz, Dyrektor Handlu Zagranicznego. Fot. Gierszt
21 marca br., podczas Gali Inspiratorzy Biznesu”, która odbyła się w warszawskim Pałacu Sobańskich, ogłoszono laureatów prestiżowej nagrody za innowacyjność, wśród których znalazła się nasza firma.  
UST-M na targach Grupy PSB
Po raz kolejny nasza firma prezentowała swoja ofertę produktową na targach Grupy PSB, które odbyły się 6-7 marca 2018 r. w Kielcach, już po raz szesnasty. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 5000 osób, w tym 357 wystawców - dostawców PSB.
UST-M na targach Grupy PSB
Po raz kolejny nasza firma wystawiać się będzie na Targach Grupy PSB w Kielcach. Zapraszamy na nasze stoisko w hali D, stoisko nr. 38, w dniach 6-7.03.2018.   
Targi Budma_odwiedź nas na targach
Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach BUDMA 2018 w Poznaniu, już w przyszłym tygodniu.
Znajdziecie nas w pawilonie numer 3, na stoisku 101.
Zdrowa woda nie tylko od święta !
Tradycją w naszej firmie stały się przedświąteczne spotkania z Seniorami z Domu Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim. Pracownicy naszej firmy oprócz życzeń i słodkich prezentów przekazali kolejny zestaw filtrów do zamontowanego w ubiegłym roku systemu filtracji i mineralizacji wody pitnej – RO. 
Inwentaryzacja 27.12.2017-7.01.2018
Informujemy, iż w związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną i planowaną w naszym magazynie roczną inwentaryzacją (27.12.2017-7.01.2018), sprzedaż prowadzić będziemy do dnia 22.12.2017r.
Przedstawiciel Zarządu UST-M Michał Stelmach przekazuje nagrodę Pani Annie Szafran.
22 listopada 2017 przekazaliśmy nagrodę główną w ogłoszonym na łamach Muratora konkursie „Wygraj zmiękczacz wody Primo”. Zwyciężyła Pani Anna Szafran z Wronek. Gratulujemy !
Emilia Kubicka-Szalewicz, Dyrektor Handlu Zagranicznego UST-M, podczas sesji pro-eksport
Podczas Forum, Emilia Kubicka-Szalewicz, Dyrektor Handlu Zagranicznego UST-M, mówiła m.in. o procesie ekspansji na rynki zagraniczne, różnicach w działalności eksportowej do krajów UE oraz poza nią oraz o wyzwaniach i barierach związanych z wejściem na nowe rynki.
   
Prelegenci panelu eksperckiego pt. Eksport - jako element rozwoju przedsiębiorstwa
O tym jak odnieść sukces za granicą, o ryzkach, szansach i specyfice sprzedaży eksportowej, podczas Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2017, mówiła Urszula Czechowicz-Górna, Prezes Zarządu firmy UST-M, będącej partnerem wydarzenia.
Copyright © USTM
Projekt i realizacja: www.web-director.pl
euro fundusze