Jesteś tutaj:
USTM > Aktualności
Finał Dni Otwartych Funduszy Europejskich
W niedzielę, 12 maja br. w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się Dni Otwarte Funduszy Europejskich, podczas których, jako beneficjent i wystawca, byliśmy obecni . Opowiadaliśmy o zmiękczaczach, filtrach kuchennych oraz systemach filtrujących, które zmiękczają wodę i oczyszczają ją ze szkodliwych substancji. 
(Fot. mat. organizatora)
W najbliższą niedzielę, 12 maja w Tomaszowie Mazowieckim odbędą się Dni Otwarte Funduszy Europejskich, na które jako beneficjent i wystawca, serdecznie zapraszamy. Eksperci naszej firmy opowiedzą o najnowocześniejszych zmiękczaczach wody oraz systemach filtrujących, a także pokażą, jak w szybki i prosty sposób zbadać jakość wody, która płynie w naszych kranach.
2 maja dniem wolnym od pracy w UST-M
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że czwartek 2 maja 2019 r. jest dla pracowników UST-M dniem wolnym od pracy.
Targi ISH Frankfurt
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas kolejnej edycji Międzynarodowych Targów ISH we Frankfurcie.
BakuBuild Azerbaijan 2018
W dniach 23-26 października 2018 r. w stolicy Azerbejdżanu odbyła się kolejna edycja międzynarodowych targów branży budowlanej - BakuBuild Azerbaijan 2018. W imprezie udział wzięło 301 wystawców z 22 państw, w tym 6 polskich firm, m.in. UST-M.
INWENTARYZACJA
Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną i planowaną w naszym magazynie roczną inwentaryzacją (24.12.2018-6.01.2019), sprzedaż prowadzić będziemy do dnia 21.12.2018r.
Aqua Therm Almaty
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszej ekspozycji podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów – ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja, zaopatrzenie w wodę – Aquatherm Almaty 2018 w Kazachstanie.
od lewej: Urszula Czechowicz-Górna, Prezes Zarządu UST-M oraz Emilia Kubicka-Szalewicz, Dyrektor Handlu Zagranicznego. Fot. Gierszt
21 marca br., podczas Gali Inspiratorzy Biznesu”, która odbyła się w warszawskim Pałacu Sobańskich, ogłoszono laureatów prestiżowej nagrody za innowacyjność, wśród których znalazła się nasza firma.  
UST-M na targach Grupy PSB
Po raz kolejny nasza firma prezentowała swoja ofertę produktową na targach Grupy PSB, które odbyły się 6-7 marca 2018 r. w Kielcach, już po raz szesnasty. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 5000 osób, w tym 357 wystawców - dostawców PSB.
UST-M na targach Grupy PSB
Po raz kolejny nasza firma wystawiać się będzie na Targach Grupy PSB w Kielcach. Zapraszamy na nasze stoisko w hali D, stoisko nr. 38, w dniach 6-7.03.2018.   
Copyright © USTM
Projekt i realizacja: www.web-director.pl
euro fundusze