Jesteś tutaj:
USTM > Aktualności
Przedłużamy gwarancję!
Już jest! Przedłużamy gwarancję na wybrane produkty! 
Sprawdź już teraz! 

 
LOTUS SENSOR - Z INTELIGENTNYMI SENSORAMI 12 l.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą!
Przedstawiamy Państwu najnowszy kompaktowy zmiękczacz, LOTUS SENSOR 12l. - Z INTELIGENTNYMI SENSORAMI, idealny do małych gospodarstw domowych, gastronomii i aptek.
 
Zapraszamy do kontaktu
Pragniemy poinformować, że nasi Przedstawiciele Handlowi chętnie odpowiedzą na Wasze pytania dotyczące naszej oferty, stacji uzdatniania wody, czynności eksploatacyjnych i serwisowych naszych urządzeń.
Numery telefonów Przedstawicieli Handlowych znajdziecie Państwo w zakładce
https://www.ustm.pl/Kontakt/#open-panel w Dziale Handlowym.
Targi AquaTherm w Moskwie
Targi AquaTherm w Moskwie. W dniach 11 – 14 lutego w Moskwie, na terenie kompleksu Crocus Expo, odbyła się 24 edycja targów AquaTherm, w których po raz pierwszy wzięliśmy udział w charakterze wystawcy.
Aquatherm Moskwa 2020
Serdecznie zapraszamy na Targi Aquatherm Moskwa 2020.
11 - 14 luty 2020r.
stoisko nr A6125, pawilon 3.
Przerwa świąteczna / Inwentaryzacja

Szanowni Państwo,

informujemy, że z powodu przerwy świątecznej oraz corocznej inwentaryzacji firma UST-M będzie nieczynna w dniach od 23.12.2019 r. do 06.01.2020 r.  W związku z powyższym, ostatnie wysyłki w roku 2019 będą realizowane 20 grudnia.
Aquatech Amsterdam
Po raz kolejny nasza firma uczestniczyła w największych na świecie Targach Technologii Wodnych Aquatech, które odbyły się dniach 5-8.11.2019 w Amsterdamie. Prezentowaliśmy naszą ofertę z zakresu najnowocześniejszych systemów filtracji  i uzdatniania wody, obok ponad 1000 wystawców ze 147 krajów.
Jesteśmy na targach w Amsterdamie

W dniach 5-8.11.2019 jesteśmy na targach Aquatech w  Amsterdamie – największej w Europie wystawie w branży technologii filtracji wody.  W tym roku oprócz nowości i flagowych produktów, prezentujemy przedpremierowo innowacyjny korpus filtra do wody. 

UST-M doceniona przez Wojewodę Łódzkiego za innowacyjne produkty
UST-M otrzymała nominację do Nagrody Gospodarczej Wojewody Łódzkiego w kategorii INNOWACYJNOŚĆ. Uznanie Jury zdobyła seria produktów antybakteryjnych z aktywnym cynkiem – narurowy korpus do filtracji wody „Emi Protect” i wkład filtrujący „PS Protect”.
Czysta woda w gospodarstwach rolnych
W dniach 24-25 sierpnia 2019r. w Piotrkowie Trybunalskim byliśmy obecni na XXVIII Promocyjno-Handlowej Wystawie Rolniczej Rol-Szansa.
Copyright © USTM
Projekt i realizacja: www.web-director.pl
euro fundusze