Jesteś tutaj:
21 marca br., podczas Gali Inspiratorzy Biznesu”, która odbyła się w warszawskim Pałacu Sobańskich, ogłoszono laureatów prestiżowej nagrody za innowacyjność, wśród których znalazła się nasza firma.  
Po raz kolejny nasza firma prezentowała swoja ofertę produktową na targach Grupy PSB, które odbyły się 6-7 marca 2018 r. w Kielcach, już po raz szesnasty. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 5000 osób, w tym 357 wystawców - dostawców PSB.
Po raz kolejny nasza firma wystawiać się będzie na Targach Grupy PSB w Kielcach. Zapraszamy na nasze stoisko w hali D, stoisko nr. 38, w dniach 6-7.03.2018.   
Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach BUDMA 2018 w Poznaniu, już w przyszłym tygodniu.
Znajdziecie nas w pawilonie numer 3, na stoisku 101.
Tradycją w naszej firmie stały się przedświąteczne spotkania z Seniorami z Domu Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim. Pracownicy naszej firmy oprócz życzeń i słodkich prezentów przekazali kolejny zestaw filtrów do zamontowanego w ubiegłym roku systemu filtracji i mineralizacji wody pitnej – RO. 
Informujemy, iż w związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną i planowaną w naszym magazynie roczną inwentaryzacją (27.12.2017-7.01.2018), sprzedaż prowadzić będziemy do dnia 22.12.2017r.
22 listopada 2017 przekazaliśmy nagrodę główną w ogłoszonym na łamach Muratora konkursie „Wygraj zmiękczacz wody Primo”. Zwyciężyła Pani Anna Szafran z Wronek. Gratulujemy !
Podczas Forum, Emilia Kubicka-Szalewicz, Dyrektor Handlu Zagranicznego UST-M, mówiła m.in. o procesie ekspansji na rynki zagraniczne, różnicach w działalności eksportowej do krajów UE oraz poza nią oraz o wyzwaniach i barierach związanych z wejściem na nowe rynki.
   
O tym jak odnieść sukces za granicą, o ryzkach, szansach i specyfice sprzedaży eksportowej, podczas Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2017, mówiła Urszula Czechowicz-Górna, Prezes Zarządu firmy UST-M, będącej partnerem wydarzenia.
Copyright © USTM
Projekt i realizacja: www.web-director.pl
euro fundusze