Jesteś tutaj:
USTM > Aktualności
Jesteśmy na targach w Amsterdamie

W dniach 5-8.11.2019 jesteśmy na targach Aquatech w  Amsterdamie – największej w Europie wystawie w branży technologii filtracji wody.  W tym roku oprócz nowości i flagowych produktów, prezentujemy przedpremierowo innowacyjny korpus filtra do wody. 

UST-M doceniona przez Wojewodę Łódzkiego za innowacyjne produkty
UST-M otrzymała nominację do Nagrody Gospodarczej Wojewody Łódzkiego w kategorii INNOWACYJNOŚĆ. Uznanie Jury zdobyła seria produktów antybakteryjnych z aktywnym cynkiem – narurowy korpus do filtracji wody „Emi Protect” i wkład filtrujący „PS Protect”.
Aquatech Amsterdam 2019
Zapraszamy na nasze stoisko na targach Aquatech w Amsterdamie, w ramach największej w Europie wystawy w branży technologii filtracji wody.
Czysta woda w gospodarstwach rolnych
W dniach 24-25 sierpnia 2019r. w Piotrkowie Trybunalskim byliśmy obecni na XXVIII Promocyjno-Handlowej Wystawie Rolniczej Rol-Szansa.
Finał Dni Otwartych Funduszy Europejskich
W niedzielę, 12 maja br. w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się Dni Otwarte Funduszy Europejskich, podczas których, jako beneficjent i wystawca, byliśmy obecni . Opowiadaliśmy o zmiękczaczach, filtrach kuchennych oraz systemach filtrujących, które zmiękczają wodę i oczyszczają ją ze szkodliwych substancji. 
(Fot. mat. organizatora)
W najbliższą niedzielę, 12 maja w Tomaszowie Mazowieckim odbędą się Dni Otwarte Funduszy Europejskich, na które jako beneficjent i wystawca, serdecznie zapraszamy. Eksperci naszej firmy opowiedzą o najnowocześniejszych zmiękczaczach wody oraz systemach filtrujących, a także pokażą, jak w szybki i prosty sposób zbadać jakość wody, która płynie w naszych kranach.
2 maja dniem wolnym od pracy w UST-M
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że czwartek 2 maja 2019 r. jest dla pracowników UST-M dniem wolnym od pracy.
Targi ISH Frankfurt
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska podczas kolejnej edycji Międzynarodowych Targów ISH we Frankfurcie.
BakuBuild Azerbaijan 2018
W dniach 23-26 października 2018 r. w stolicy Azerbejdżanu odbyła się kolejna edycja międzynarodowych targów branży budowlanej - BakuBuild Azerbaijan 2018. W imprezie udział wzięło 301 wystawców z 22 państw, w tym 6 polskich firm, m.in. UST-M.
INWENTARYZACJA
Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w związku ze zbliżającą się przerwą świąteczną i planowaną w naszym magazynie roczną inwentaryzacją (24.12.2018-6.01.2019), sprzedaż prowadzić będziemy do dnia 21.12.2018r.
Copyright © USTM
Projekt i realizacja: www.web-director.pl
euro fundusze