Jesteś tutaj:

Praca

  • Opis stanowiska:
    • obsługa maszyn typu : wytłaczarka, wtryskarka,
    • obsługa linii produkcyjnej,
    • cykliczna konserwacja form i elementów wtryskarek, wytłaczarek w trakcie procesu produkcyjnego,
    • dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcji.

    Wymagania:
    • wykształcenie zawodowe lub średnie,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
    • sprawność manualna,
    • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków,
    • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym,
    • chęć podjęcia stałego zatrudnienia.
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie na umowę o pracę.
    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
    • Perspektywy rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego, na e-mail : e.sliwinska@ustm.pl , w temacie wpisując  PRODUKCJA lub na adres firmy: UST-M Sp. z o.o.  97-200 Tomaszów Mazowiecki,
     ul. Piaskowa 124 A

    Zgłoszenia należy przesyłać do 31.05.2017 r.

Tworzymy zgrany zespół, który z pasją realizują zawodowe cele i zadania. Pewność, uczciwość i bezpieczeństwo są dla nas bardzo istotne, nie tylko w odniesieniu do produktów i komunikowania, lecz także w naszej codziennej pracy oraz we wzajemnych stosunkach.

Budujemy wiedzę o naszej firmie i produktach. Organizujemy specjalistyczne kursy oraz szkolenia. Sukces naszej firmy tworzymy również w oparciu o awans wewnętrzny - doceniamy zaangażowanie kreatywnych pracowników.

Wspieramy także aktywny wypoczynek i dofinansowujemy udział naszych pracowników w programie sportowo-rekreacyjnym OK System, który umożliwia korzystanie z szerokiej gamy obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Chcesz być częścią zespołu, który jest innowacyjny, skuteczny i dba o swoich współpracowników? Dołącz do nas!

Jeżeli nie znajdujesz oferty pracy dla siebie, wyślij nam swoje CV. Znajdzie się ono w bazie danych, do której sięgamy podczas procesów rekrutacji. E-mail: praca@ustm.pl

Pamiętaj o dopisaniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Pracując u nas zyskujesz coś więcej, niż tylko doświadczenie.