Jesteś tutaj:
22 listopada 2017 przekazaliśmy nagrodę główną w ogłoszonym na łamach Muratora konkursie „Wygraj zmiękczacz wody Primo”. Zwyciężyła Pani Anna Szafran z Wronek. Gratulujemy !
Podczas Forum, Emilia Kubicka-Szalewicz, Dyrektor Handlu Zagranicznego UST-M, mówiła m.in. o procesie ekspansji na rynki zagraniczne, różnicach w działalności eksportowej do krajów UE oraz poza nią oraz o wyzwaniach i barierach związanych z wejściem na nowe rynki.
   
O tym jak odnieść sukces za granicą, o ryzkach, szansach i specyfice sprzedaży eksportowej, podczas Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2017, mówiła Urszula Czechowicz-Górna, Prezes Zarządu firmy UST-M, będącej partnerem wydarzenia.
Miło nam poinformować, że firma UST-M została Partnerem X Europejskiego Forum Gospodarczego, które odbędzie w dniach 16-17 października br. w Łodzi.
Już po raz kolejny będziemy uczestniczyć w międzynarodowych targach Aquatech w Amsterdamie, które odbędą się w dniach od 31 października do 3 listopada br.
Wspólnie z redakcją czasopisma Murator - najbardziej popularnym w Polsce tytułem budowlanym, zapraszamy do udziału w KONKURSIE, w którym do wygrania jest zmiękczacz wody PRIMO w atrakcyjnym zestawie. W najnowszym, październikowym wydaniu miesięcznika na str. 20 znajdziecie pełny opis nagrody oraz zasady udziału w konkursie.
W dniach od 30 maja do 2 czerwca br. nasza firma po raz kolejny ma okazję prezentować swoje wyroby na targach Aqua-Therm w Kijowie. Wśród 372 wystawców z 20 krajów, znajduje się również stoisko UST-M, stworzone wspólnie z naszym partnerem, firmą Masterskaya Vody. Zwiedzający mogą zapoznać się z całym przekrojem oferowanych przez nas nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań do uzdatniania wody.  
W dniach 25-26 kwietnia br. uczestniczyliśmy w szóstych Targach Grupy SBS, które odbyły się w Strykowie koło Łodzi.
W przedświąteczny czwartek ponownie odwiedziliśmy podopiecznych Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim.  
7 kwietnia br. przedstawiciele naszej firmy uczestniczyli w I Tomaszowskich Targach Pracy i Edukacji, wzmacniając pozycję UST-M jako atrakcyjnego pracodawcy na lokalnym rynku. Na stoisku zaprezentowaliśmy kilka możliwości rozpoczęcia kariery zawodowej, skierowanej zarówno do absolwentów szkół średnich i uczelni wyższych oraz osób aktywnie poszukujących pracy.


 
Copyright © USTM
Projekt i realizacja: www.web-director.pl